Ubiquiti POE-24-7W-G-WH PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V
SKU
POE-24-7W-G-WH
In stock
24 V DC, 0.3 A, 72 x 45 x 33 mm, 72.1 g, White
More Information
SKU POE-24-7W-G-WH
EAN 0817882025140
Compare Products
Product Ubiquiti POE-24-7W-G-WH PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V Ubiquiti POE-24-7W-G-WH PoE adapter Gi...
Ubiquiti POE-24-12W PoE adapter 24 V Ubiquiti POE-24-12W PoE adapter 24 V
Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE adapter 24 V Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE adapter 24 V
Ubiquiti U-POE PoE adapter Gigabit Ethernet 48 V Ubiquiti U-POE PoE adapter Gigabit Eth...