Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE adapter 24 V
SKU
POE-24-12W-WH
In stock
POE, 24VDC, 0.5A, 87 x 44 x 29 mm, 75 g
More Information
SKU POE-24-12W-WH
EAN 0817882022002
Manufacturer Ubiquiti
Availability Y
You may also be interested in
Compare Products
Product Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE adapter 24 V Ubiquiti POE-24-12W-WH PoE adapter 24 V
Ubiquiti POE-24-12W PoE adapter 24 V Ubiquiti POE-24-12W PoE adapter 24 V
Ubiquiti POE-24-7W-G-WH PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V Ubiquiti POE-24-7W-G-WH PoE adapter Gi...
Ubiquiti U-POE PoE adapter Gigabit Ethernet 48 V Ubiquiti U-POE PoE adapter Gigabit Eth...