Ubiquiti POE-24-24W-G PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V
SKU
POE-24-24W-G
In stock
Power over Ethernet Adapters, 24VDC, 1.0A, Gigabit LAN Port, Black
More Information
SKU POE-24-24W-G
EAN 0810354023538
Compare Products
Product Ubiquiti POE-24-24W-G PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V