Transcend JetRam JM4800ALE-16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
SKU
JM4800ALE-16G
In stock
16 GB, DDR5, 4800 MHz, 288-pin, CL40, 1.1 V
More Information
Internal memory type DDR5
Memory form factor 288-pin DIMM
Component for PC
Internal memory 16 GB
SKU JM4800ALE-16G
EAN 0760557844389
Manufacturer Transcend
Availability Y
Product Family JetRam
You may also be interested in
Compare Products
Product Transcend JetRam JM4800ALE-16G memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz Transcend JetRam JM4800ALE-16G memory...
DELL HNDJ7 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4 DELL HNDJ7 memory module 16 GB 1 x 16...
DELL CPC7G memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 DELL CPC7G memory module 32 GB 1 x 32...
HPE 819412-001 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2400 MHz ECC