We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 5M30V06804 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
SKU
5M30V06804
£476.74
£397.28
In stock
32GB DDR4 3200 SoDIMM
Category: Memory Modules
| Internal memory type | DDR4 |
|---|---|
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | Notebook |
| Internal memory | 32 GB |
| SKU | 5M30V06804 |
| EAN | 5704174393573 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Y |
| Design | |
|---|---|
| Compatible products | ThinkCentre M75q |
| Memory | |
|---|---|
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Features | |
| Compatible products | ThinkCentre M75q |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
You may also be interested in
| Product |
£476.74
£397.28
|
Recommended
HPE 32GB (1x32GB) Quad Rank x4 PC3-149...
£592.80
£494.00
|
£604.03
£503.36
|
Hot Product
HPE 835955-B21 memory module 16 GB 1 x...
£396.86
£330.72
|
Bestseller
HPE 64GB (1x64GB) Quad Rank x4 DDR4-26...
£541.63
£451.36
|
Popular
DELL TN78Y memory module 32 GB 1 x 32...
£501.70
£418.08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
5M30V06804
|
708643-B21
|
708643-S21
|
835955-B21
|
815101-B21
|
TN78Y
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
Dell
|
| Component for |
Notebook
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
| Internal memory |
32GB
|
32GB
|
32GB
|
16GB
|
64GB
|
32GB
|
| Memory form factor |
260-pin SO-DIMM
|
240-pin DIMM
|
240-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
| Internal memory type |
DDR4
|
DDR3
|
DDR3
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
| Memory layout (modules x size) |
1 x 32 GB
|
1 x 32 GB
|
1 x 32 GB
|
1 x 16 GB
|
1 x 64 GB
|
1 x 32 GB
|
| ECC |
N/A
|
Y
|
N/A
|
Y
|
Y
|
N/A
|