We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP CQ890-67108 printer/scanner spare part Cutter 1 pc(s)
SKU
CQ890-67108
£93.60
£78.00
In stock
Cutter f/ HP Designjet T1x0/T5x0/T730/T830
Category: Printer/Scanner Spare Parts
| Type | Cutter |
|---|---|
| SKU | CQ890-67108 |
| EAN | 5706998322036 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
Cutter with clutch - Includes cutter body, cutter extrusion lead (cover), cutter bridge, and instruction flier
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Designjet T1x0/T5x0/T730/T830 |
| Type | Cutter |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 216 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 177 mm |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 216 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Designjet T1x0/T5x0/T730/T830 |
| Type | Cutter |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP CQ890-67108 printer/scanner spare p...
£93.60
£78.00
|
Recommended
Fujitsu PA03450-D965 printer/scanner s...
£136.90
£114.08
|
Bestseller
Zebra P1037974-028 printer/scanner spa...
£66.67
£55.56
|
New
Epson Roller Assembly Kit
£85.26
£71.05
|
Popular
Epson Roller Assembly Kit
£85.26
£71.05
|
£80.64
£67.20
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CQ890-67108
|
PA03450-D965
|
P1037974-028
|
B12B813501
|
B12B813481
|
5484B001
|
| Manufacturer |
HP
|
Fujitsu
|
Zebra
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
| Device compatibility |
N/A
|
Scanner
|
N/A
|
Scanner
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
Cutter
|
N/A
|
Roller
|
Roller
|
N/A
|
N/A
|