We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 6H121A Maintenance-kit ADF, 75K pages for HP CLJ 5800
SKU
6H121A
£127.44
£106.20
In stock
LaserJet ADF Maintenance Kit
- (~75,000) pages
- HP printer maintenance kits ensure your HP printer remains in working condition and continues providing your workers with the highest print quality possible.
Category: Printer Kits
| SKU | 6H121A |
|---|---|
| EAN | 0196548934942 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Product Videos |
View Video |
| PDF URLs |
View PDF |
HP CLJ5800 Document Feeder Maintenance Kit 75K 6H121A
Compatible Printers: HP Color LaserJet Enterprise 5700 dn, HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800 Series, HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800 dn, HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800 zf, HP Color LaserJet Enterprise 5700, HP Color LaserJet Enterprise 5700 Series
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Page yield | 75000 pages |
| Print technology | Laser |
| Product type | Maintenance kit |
| Colour ink page yield | 75000 pages |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 35 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 74 g |
| Package width | 300 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 300 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package weight | 200 g |
| Package depth | 92 mm |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| Page yield | 75000 pages |
| Print technology | Laser |
| UNSPSC-code | 44103125 |
| Package depth | 92 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548934942 |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548934942 |
| Other features | |
| Colour ink page yield | 75000 pages |
| UNSPSC-code | 44103125 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP 6H121A Maintenance-kit ADF, 75K pag...
£127.44
£106.20
|
Recommended
Kyocera 1702RL0UN3/MK-8335A Maintenanc...
£154.94
£129.12
|
£149.08
£124.23
|
Bestseller
KYOCERA MK-1150 Maintenance kit
£153.64
£128.03
|
Popular
HP Q5999A Maintenance-kit 230V, 225K p...
£177.07
£147.56
|
Hot Product
Kyocera 1702RV0NL0/MK-1150 Maintenance...
£165.36
£137.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
6H121A
|
1702RL0UN3
|
072RL0U3
|
072RV0NL
|
Q5999A
|
1702RV0NL0
|
| Manufacturer |
HP
|
KYOCERA
|
KYOCERA
|
KYOCERA
|
HP
|
KYOCERA
|