Ubiquiti UACC-PSU-54V-1200W network switch component Power supply
SKU
UACC-PSU-54V-1200W
In stock
Hot swappable AC/DC power module, 1,200W, 54V
  • 1,200W (54V) AC-to-DC power supply
  • Included power cable
More Information
SKU UACC-PSU-54V-1200W
EAN 0810084698631
Manufacturer Ubiquiti
Availability Y
You may also be interested in
Compare Products
HPE Networking 58x0AF 650W AC Power Supply HPE Networking 58x0AF 650W AC Power Su...
HPE Aruba Networking X372 54VDC 680W 100-240VAC Power Supply
Bestseller
HPE Aruba Networking X372 54VDC 680W 1...
HPE Aruba Networking X371 12VDC 250W 100-240VAC Power Supply
Hot Product
HPE Aruba Networking X371 12VDC 250W 1...
HPE Networking X361 150W 100-240VAC to 12VDC Power Supply
New
HPE Networking X361 150W 100-240VAC to...