Lenovo 40AH0135IT laptop dock/port replicator Docking Black
SKU
40AH0135IT
Out of stock
ThinkPad Pro Docking Station, 135W, 765g
|---|---|
| SKU | 40AH0135IT |
| EAN | 5715063024058 |
| Cable lock slot | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 765 g |
| Width | 159 mm |
| Depth | 378 mm |
| Height | 54.1 mm |
| Package weight | 1.95 kg |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 422 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 1.95 kg |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 422 mm |
| Package height | 86 mm |