We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP L85354-005 internal solid state drive 256 GB PCI Express
SKU
L85354-005
£48.00
£40.00
Out of stock
256 GB, PCIe
Categories: Internal Solid State Drives, HP
| SSD capacity | 256 GB |
|---|---|
| Component for | Notebook |
| Interface | PCI Express |
| SKU | L85354-005 |
| EAN | 5715063741368 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 256 GB |
| Features | |
| Interface | PCI Express |
| Component for | Laptop |
| SSD capacity | 256 GB |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | PCI Express |
| Component for | Laptop |
| SSD capacity | 256 GB |
| Design | |
| Component for | Laptop |
| Technical details | |
| Interface | PCI Express |
You may also be interested in
| Product |
£69.60
£58.00
|
£50.46
£42.05
|
£48.72
£40.60
|
£50.46
£42.05
|
£62.64
£52.20
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
F6V97AA#ABB
|
A2U57AA
|
F2B56ET
|
A2U57AA#AC3
|
3813440
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
Intenso
|
| SSD capacity |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
200GB to 250GB
|
| Internal |
N
|
N
|
N
|
N
|
N/A
|
| CD write speed |
N/A
|
24x to 32x
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| SSD form factor |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
2.5"
|
| Interface |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Serial ATA III
|
| CD read speed |
N/A
|
24x to 32x
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|