We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 32GB DDR5 (1x32GB) 4800 UDIMM ECC Memory
SKU
4M9Y3AA
£1,121.11
£934.26
In stock
32GB DDR5 (1x32GB) 4800 UDIMM ECC Memory
Category: Memory Modules
| SKU | 4M9Y3AA |
|---|---|
| EAN | 0196068961220 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | South Korea |
| UNSPSC-code | 32101602 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Features | |
| Country of origin | South Korea |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 159 mm |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Width | 133.3 mm |
| Depth | 31.2 mm |
| Height | 2.67 mm |
| Weight | 17 g |
| Package weight | 110 g |
| Packaging data | |
| Package width | 159 mm |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Package weight | 110 g |
| Other features | |
| Country of origin | South Korea |
| UNSPSC-code | 32101602 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE 64GB (1x64GB) Dual Rank x4 DDR4-29...
£1,055.81
£879.84
|
£1,086.01
£905.01
|
£1,130.69
£942.24
|
£1,080.77
£900.64
|
£1,171.87
£976.56
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P00930-B21
|
D4ECSO-2666-16G
|
P06192-001
|
P00930-H21
|
P07650-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
synology
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
| Component for |
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
Server
|
| Internal memory |
64GB
|
16GB
|
64GB
|
64GB
|
64GB
|
| Memory form factor |
288-pin DIMM
|
260-pin SO-DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
| Internal memory type |
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
| Memory layout (modules x size) |
1 x 64 GB
|
1 x 16 GB
|
1 x 64 GB
|
1 x 64 GB
|
1 x 64 GB
|
| ECC |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|