We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson C13S020688/PJIC7(C) Ink cartridge cyan 31.5ml for Epson PP 100/50
SKU
C13S020688
£55.68
£46.40
In stock
Discproducer Ink PJIC7(C), Cyan
Category: Ink Cartridges
| Printing colours | Cyan |
|---|---|
| Colour | cyan |
| Content (ml) | 31.50 |
| Brand compatibility | Epson |
| SKU | C13S020688 |
| EAN | 8715946716084 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Y |
Compatible Printers: Epson Discproducer PP-100 III, Epson Discproducer PP-100 N Security, Epson Discproducer PP-50-BD, Epson Discproducer PP-50, Epson Discproducer PP-100 II, Epson Discproducer PP-100 Series, Epson Discproducer PP-50 II, Epson Discproducer PP-100 N Network, Epson Discproducer PP-100 AP, Epson Discproducer PP-100, Epson Discproducer PP-100 N, Epson Discproducer PP-100 II BD
| Features | |
|---|---|
| Supply type | Single pack |
| Type | Original |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Brand compatibility | Epson |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Printing colours | Cyan |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Weight | 64 g |
| Height | 26.4 mm |
| Depth | 83 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Epson C13S020688/PJIC7(C) Ink cartridg...
£55.68
£46.40
|
Popular
Epson C13T580900/T5809 Ink cartridge l...
£66.61
£55.51
|
Bestseller
Epson C13T26164010/26 Ink cartridge mu...
£66.36
£55.30
|
New
Canon 1033B013/PGI-9 Ink cartridge mul...
£76.16
£63.47
|
£76.16
£63.47
|
Recommended
Epson C13T692100/T6921 Ink cartridge f...
£74.74
£62.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C13S020688
|
C13T580900
|
C13T26164010
|
1033B013
|
1034B013
|
C13T692100
|
| Manufacturer |
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
Canon
|
Epson
|
| Printing colours |
Cyan
|
Light Light Black
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Photo black
|
| Brand compatibility |
Epson
|
Epson
|
Epson
|
N/A
|
N/A
|
Epson
|
| Supply type |
Single pack
|
N/A
|
Multi pack
|
Multi pack
|
Multi pack
|
N/A
|
| Type |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|