We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Canon PF-K1 Paper tray 640 sheets
SKU
5693C001
£140.62
£117.18
Out of stock
Paper Feeder
Category: Trays & Feeders
| SKU | 5693C001 |
|---|---|
| EAN | 4549292201086 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Type | Paper tray |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Canon |
| Maximum capacity | 640 sheets |
| Compatibility | MF755Cdw/753Cdw/751Cdw |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Depth | 427 mm |
| Height | 156 mm |
| Weight | 5 kg |
| Paper handling | |
| Maximum capacity | 640 sheets |
You may also be interested in
| Product |
New
Epson SIDM Paper Roll Holder for LX-30...
£136.81
£114.01
|
Bestseller
HP LaserJet 550-sheet Paper Tray
£131.20
£109.33
|
Hot Product
HP LaserJet Pro 550-sheet Feeder Tray
£118.75
£98.96
|
Popular
KYOCERA PF-1100 Paper tray 250 sheets
£185.89
£154.91
|
Recommended
KYOCERA PF-3110 Paper tray 500 sheets
£191.40
£159.50
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C12C811141
|
F2A72A
|
D9P29A
|
1203RA0UN0
|
1203SA0KL0
|
| Manufacturer |
Epson
|
HP
|
HP
|
KYOCERA
|
KYOCERA
|